Створено "Книжковий альянс" українських видавництв

Декілька українських видавництв оголосили про своє рішення об’єднатися в “Український книжковий альянс” задля створення мережі з продажу українських книжок та інших друкарських матеріалів за доступними цінами від видавців. Про це розповів президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін під час круглого столу, повідомляє Освітній портал.

Детальніше...

"Перехід на електронні книжки невідворотній" - С. Руденко

14 березня у німецькому Ляйпциґу відкрився книжковий ярмарок. Його відвідають понад 20 українських письменників і видавців. Триватиме до 17 березня.
Україна на ярмарку буде представлена вдруге. Що цікавить європейців, чим відрізняються наші форуми від закордонних розповідає керівник книжкового порталу "Буквоїд", 42-річний Сергій Руденко. 

Детальніше...

Вежу, що надихала Толкіна, продали за безцінь

 

Вежу, що стала прототипом фортеці Мінас Ітіль з книги Толкіна “Дві вежі”, продали за символічну ціну - 1 фунт.

Детальніше...

Ірена Карпа розповіла про ставлення до нецензурної лексики

Відома українська письменниця та співачка Ірена Карпа вважає, що у нецензурній лексиці немає нічого страшного. Більше того, за її словами, багато матюків мають язичницьке коріння.

Детальніше...

Вшанування пам'яті Юрка Покальчука

 

2-го вересня на Михайлівській площі у Києві відбувся вечір пам'яті Юрка Покальчука. Два десятки поетів читали свої вірші, ділилися спогадами, спілкувались зі своїми шанувальниками.

Детальніше...